Kraków Safety Show za nami!

Kraków Safety Show, czyli o bezpieczeństwie  w ruchu drogowym przez cały dzień! Zobaczcie jak wyglądał Kraków Safety Show w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Działo się całkiem sporo i ta edukacja miała całkiem praktyczny wymiar.

Przepiękny odblaskowy marsz przez ścisłe centrum Krakowa (ok. 900 dzieci), konferencja prasowa z udziałem władz miasta, program Road Show dla młodzieży (uczestniczyło w nim ok. 500 młodzieży z liceów) oraz ogromny piknik bezpieczeństwa z udziałem ponad 30 instytucji z Krakowa i Małopolski. Programy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To musiało się udać!

Serdecznie dziękujemy Wydziałowi Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Miasta Krakowa oraz Wydziałowi Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji za wspaniałą współpracę! Dziękujemy Małopolskiej Wojewódzkiej Radzie BRD – Partnera naszej akcji  za ogromne zaangażowanie. Dziękujemy wszystkim instytucjom, organizacjom, bez których ten projekt nie byłby tak wspaniały i  doskonały. A są nimi:

Komenda Miejska Policji w Krakowie

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe

Straż Miejska Miasta Krakowa

Moto Park Kraków

6 Brygada Powietrznodesantowa

Oddział Żandarmerii Wojskowej w Krakowie

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie

Ochotnicza Straż Pożarna Biały Kościół

Inspekcja Transportu Drogowego z Krakowa

Straż Graniczna

MPK

MPO

Krakowski Ogród Zoologiczny

Grupa 126Hooligans

Wawel

Beskidzkie

Wodociągi

Leroy Merlin

Event Malopolska

Gamescape / Escapecity.pl

 

Szczególne podziękowania dla Radia Kraków za objęcie imprezy Patronatem medialnym i wspieranie nas wszędzie tam, gdzie mówi się o bezpieczeństwie w ruchu drogowym mieszkańców Krakowa i Małopolski!